Sala na studniówkę

1y9a8634

Wymarzona studniówka

Matura to nie jedyne ważne wydarzenie w ostatnim roku szkoły średniej. Wielu licealistów marzy o wyjątkowej studniówce w pięknej sali, z ulubioną muzyką i w otoczeniu przyjaciół. Z przyjemnością pomożemy Państwu w realizacji tych planów. Sala Wiatrak stanowi idealne miejsce na studniówki w Poznaniu, które zapadną w pamięci uczniów oraz nauczycieli.

Nowa sala na studniówkę – Wiatrak

Sala Wiatrak to najnowszy dodatek do naszego kompleksu w Wąsowie. Jest idealną salą na studniówki poznańskie – pomieści nawet 150 osób, posiada system klimatyzacji i ogrzewania oraz nastrojowe wnętrze.

sala wiatrak 12
1y9a8620

Klimatyczny wystrój

Tak jak inne obiekty w tej lokalizacji, sala na studniówkę Wiatrak urządzona została w stylu rustykalnym. Połączenie drewna z cegłą, a także wiejski krajobraz nadaje każdemu przyjęciu swojski nastrój. Wielkimi zaletami są ponadto przestronne patio, wyjątkowy bar oraz klimatyczne oświetlenie. Dzięki układowi sali mogą Państwo zorganizować tutaj również mniejsze imprezy.

Idealna sala na studniówkę – Poznań

Chociaż Wiatrak, jako sala na studniówki poznańskie, jest urządzony w klimacie rustykalnym, odpowiednie dekoracje mogą nadać mu zupełnie inny wygląd. Wielką rolę grają tutaj na przykład opcje dodania kwiatów, duże powierzchnie ścian do dowolnych aranżacji, a także tradycyjne belki sufitowe. Z powodzeniem można zawiesić na nich girlandy czy tkaniny, aby nadać sali jeszcze bardziej oryginalny wygląd.

Wiejska sala na wesela i studniówki Spichlerz Wąsowo

Dużą zaletą sali Wiatrak jest również profesjonalne oświetlenie. To właśnie za jego pomocą możemy modyfikować klimat pomieszczenia: inne światło potrzebne jest do poloneza, inne do obiadu, a jeszcze inne do tańców. Można je dopasować do sprzętu DJ-a czy zespołu, aby całość tworzyła atmosferę sprzyjającą zabawie. Odpowiednie oświetlenie sprawia wreszcie, że wykonane zdjęcia są wyjątkowo korzystne i stają się pamiątką na wiele lat.

Wiejska uczta

Studniówka to jednak nie tylko zabawa przy dźwiękach najnowszych hitów – równie ważne są serwowane dania. Ich głównym celem jest posilenie uczestników imprezy, ale mogą stanowić także oryginalną atrakcję. Doskonały przykład stanowi podawana przez samego szefa kuchni płonąca pieczeń. W ten sposób możemy zakończyć część oficjalną i rozpocząć obiad oraz tańce.
Dbamy, aby nasze dania były nie tylko pyszne, ale i zdrowe. Obok domków noclegowych uprawiamy zioła oraz warzywa, które później wykorzystujemy w kuchni. Specjalizujemy się w tradycyjnej kuchni polskiej, jednak aby sprostać każdemu podniebieniu, nadajemy naszym daniom nutkę nowoczesności. Dla wielbicieli słodkości oferujemy ustawienie candy barów z ciastami, deserami i owocami sezonowymi.

Dogodny dojazd

Bale na 100 dni przed maturą coraz częściej odbywają się poza miastami, między innymi ze względu na piękną scenerię. Organizując studniówki w Poznaniu i nie tylko, trzeba koniecznie wziąć pod uwagę dojazd uczestników imprezy do zarezerwowanej sali. Kompleks naszych budynków położony jest w pobliżu autostrady z Poznania, dzięki czemu dotarcie na przyjęcie nie sprawia żadnych problemów.

Nie tylko studniówki – Poznań

Wiatrak, chociaż funkcjonuje głównie jako sala na studniówkę, doskonale sprawdza się też na innych imprezach. Nieco mniejsza przestrzeń jest idealna na kameralne wesela, komunie, chrzciny, rocznice czy zjazdy rodzinne. Ciepły klimat wnętrza sprzyja wzmacnianiu więzi z najbliższymi, ale równie duży wpływ ma muzyka oraz tradycyjna polska kuchnia. Jeśli zależy Państwu na niedalekich terminach, zapraszamy do rezerwacji sali Wiatrak.

Wiejskie wesele i studniówka -sala rustykalna - Spichlerz Wąsowo
ZAREZERWUJ SOBIE NIEZAPOMNIANE CHWILE

Skontaktuj się z nami

Zapytanie rezerwacyjne!

Nie czekaj i już dziś złóż zapytanie rezerwacyjne!