Jak wybrać styl i porę roku na ślub?

autor Spichlerz Wąsowo
0 komentarze
Spichlerz Wasowo Wesele Imprezy Noclegi Kuchnia 172
Jedną z pierwszych rzeczy, które musisz zrobić, kiedy się zaręczysz, jest decyzja, jaki rodzaj ślubu chcesz mieć. Czy jesteś boso na plaży, czy jesteś panną młodą kobietą czy szpilką w mieście? Te wskazówki pomogą Ci ustalić, jaki jest Twój osobisty styl ślubu, dzięki czemu możesz zacząć planowanie ślubu na dobry początek.

Ślub formalny

Spichlerz Wasowo Wesele Imprezy Noclegi Kuchnia 184 Jest tyle możliwości wyboru przy planowaniu ślubu, ale wiele z nich sprowadza się do jednej rzeczy: twojego stylu. Pomoże Ci zdecydować o sezonie, lokalizacji, miejscu, sukni ślubnej, biżuterii ślubnej, kwiatach, jedzeniu,! Jednym z pierwszych wyborów jest formalny lub swobodny. Wybierz formalny ślub, jeśli uwielbiasz kryształowe żyrandole, grawerowane artykuły i wielkie białe kwiatowe ozdoby. Jeśli Twoim pomysłem na idealny wieczór jest pójście do teatru lub wykwintnej restauracji, formalne wesele będzie Twoim stylem.

Ślub nieformalny

Spichlerz Wasowo Wesele Imprezy Noclegi Kuchnia 087

Zdecyduj się na swobodny ślub, jeśli Twoim celem numer jeden jest, aby wszyscy dobrze się bawili na weselu. Nieformalne wesele będzie dla Ciebie odpowiednie, jeśli chcesz środowiska rodzinnego. Wyobraź sobie talerze z jedzeniem, długie stoły, dzieci biegające po okolicy i dużo ożywionej rozmowy.

Jaką porę roku wybrać?

Spichlerz Wasowo Wesele Imprezy Noclegi Kuchnia 212 Kolejną rzeczą, która pomoże Ci w planowaniu ślubu, jest ustalenie, która pora roku najlepiej pasuje do Twojego stylu. Podczas gdy każdy rodzaj ślubu z pewnością może się odbyć o każdej porze roku, zdecydowanie istnieją szczególne skojarzenia, które towarzyszą z każdym sezonem. Na przykład zaplanuj wiosenny ślub, jeśli kochasz różowe, kwiaty i wszystko, co kobiece. Jeśli kochasz plażę, jasne kolory i świąteczne mrożone koktajle, lato będzie dla Ciebie idealną porą roku. Pary, które lubią ciepłe, przytulne uczucie, bogate kolory i domowy urok, będą zadowolone z jesiennego ślubu. Zimowy ślub jest idealny dla narzeczonych, którzy kochają elegancję, lśniący kryształ i bogatą jedwabną satynę.

Podsumowanie

Spichlerz Wasowo Wesele Imprezy Noclegi Kuchnia 057 Oczywiście styl, który wybierzesz na swój ślub, będzie tym, co poprowadzi cię przez wszystkie pozostałe wybory na swój ślub. Od zaproszeń, przez muzykę, po suknię ślubną i biżuterię ślubną – wszystko się połączy. Mając jasną wizję, łatwo będzie zorganizować naprawdę piękne wesele. Rustykalizm według słownika języka polskiego to zamiłowanie do życia wiejskiego, wobec tego organizując wesele w stylu rustykalnym będziemy opierać się na szczegółach związanych z naturą, drewnianych meblach czy kamieni. Doskonałym miejscem na przyjęcie w stylu rustykalnym będzie Spichlerz Wąsowo. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci spełnić marzenia i pomóc w organizacji wesela od początku do końca. Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Może Ci się spodobać