Jak przygotować się na ślub – 3 podstawowe kroki

autor Spichlerz Wąsowo
0 komentarze
Spichlerz Wasowo Wesele Imprezy Noclegi Kuchnia 162

1. Pomyślcie nad datą ślubu

Spichlerz Wasowo Wesele Imprezy Noclegi Kuchnia 175

Natychmiast po zaręczynach wybierzcie datę ślubu. Są ludzie, których naprawdę chcecie na weselu? Dajcie im jak najszybciej znać kiedy planujecie ślub, aby mogli zarezerwować sobie czas na Waszą datę wesela. Jeśli ślub będzie wymagał podróży i noclegu dla gości, ważne jest, aby poinformować ich o tym jak najszybciej. Pomocne będzie uzyskanie wczesnej informacji zwrotnej na temat tego, kto może, a kto nie uczestniczyć w weselu.

2. Ustawcie swój budżet

Spichlerz Wasowo Wesele Imprezy Noclegi Kuchnia 240

Wasz budżet jest największą decyzją ślubną, jaką należy podjąć po podjęciu decyzji o ślubie. Zastanów się nad zakresem rzeczy, które potrzebujesz lub chcesz podjąć podczas pierwszego roku małżeństwa: miesiąc miodowy, kupienie dom, założenie rodziny, kupienie samochodu, podróż itp. Oblicz ich szacowany koszt. Musicie się bardzo dobrze zastanowić na tym, ile chcecie zagospodarować pieniędzy na przyjęcie, aby starczyło Wam potem na różne inne wcześniej wymienione rzeczy. Jest to bardzo ważne! Koniecznie obliczcie pieniądze, które będziesz miał ze wszystkich źródeł na. Pomoże to Wam ustalić maksymalną kwotę pieniędzy, którą możecie wydać na uroczystość.

3.Wybierzcie styl przyjęcia weselnego

Spichlerz Wasowo Wesele Imprezy Noclegi Kuchnia 051

Wybierzcie swój motyw(nowoczesny, vintage, klasyczny, rustykalny, współczesny itp.) To Wasz ślub. W granicach rozsądku i granic dobrego smaku powinniście mieć to, czego chcecie. Uwierzcie we własny osąd i gust. Najłatwiej będzie jeżeli poszukacie zdjęć i opisów każdego stylu wesela i wtedy będziecie mogli się zastanowić i podjąć końcową decyzję. Pamiętajcie, że jest to wyjątkowy dzień i w tym dniu ma być wszystko dokładnie tak jak sobie wymarzycie!

Podsumowanie

Spichlerz Wasowo Wesele Imprezy Noclegi Kuchnia 170

To są podstawowe 3 kroki, które określają datę ślubu, Wasz budżet oraz jaki styl ślubu Was interesuje. To ma być Wasz plan ślubu. Spichlerz Wąsowo zorganizuje Wasz ślub od A do Z. Ślub i wesele to nasza pasja. Podzielimy się naszym doświadczeniem i zajmiemy się organizacją ślubu i wesela skrojonego na miarę Waszego gustu i budżetu. Stworzymy Wam wesele, jakiego pragniecie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie kompleksowej organizacji wesela.

Może Ci się spodobać