Organizacja wesela w plenerze – jakie są zalety?

autor Spichlerz Wąsowo
0 komentarze
Spichlerz Wasowo Wesele Imprezy Noclegi Kuchnia 037

Jeżeli pragniecie, aby Wasze wesele było wyjątkowe i gustowne, serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej usługi, jaką jest kompleksowa i profesjonalna organizacja wesela w plenerze. Wśród śpiewu ptaków, rozkwitających kwiatów oraz pięknej zielonej naturze, miłość można wyznać sobie na wiele sposobów, ale ślubne „tak” zasługuje na wyjątkową chwilę. Ślub w plenerze to wydarzenie wyjątkowe i spektakularne. Zorganizujemy Wasze wesele w bajkowej scenerii, która nada blasku i kolorytu ich wyjątkowemu dniu.

Przyjęcie weselne wśród urokliwej i zielonej natury

Spichlerz Wasowo Wesele Imprezy Noclegi Kuchnia 001

Coraz częściej wybieranym trendem jest organizacja przyjęcia weselnego w miejscu, które ma urokliwy ogród lub zadbany i zielony teren wokół. W takim przypadku na życzenie Państwa Młodych organizujemy przyjęcie weselne w plenerze, co podoba się Gościom. Tak zorganizowane wesele sprzyja świetnej zabawie, jak i przyjemnym konwersacjom na świeżym powietrzu. Powody te sprawiają, że nasz Spichlerz Wąsowo cieszy się coraz większym powodzeniem. Organizowane przez nas wesela w plenerze są niezwykle niezapomniane, magiczne i malownicze. Goście bawiący się na świeżym powietrzu w blasku światła świec i lampionów, a także wśród zachwycających dekoracji kwiatowych, zapamiętają takie wesele na bardzo długo.

Ślub w plenerze o czym należy pamiętać?

Spichlerz Wasowo Wesele Imprezy Noclegi Kuchnia 244

Pogoda jest rzeczą na którą niestety nie mamy wpływu, jednak są sposoby, by przygotować się na każdą ewentualność. Organizując przyjęcie weselne w plenerze, bierzemy pod uwagę pogodę i w razie jej nagłej zmiany zajmujemy się przenoszeniem przyjęcia z miejsca w plenerze na salę. Proponujemy na etapie zaproszeń oznajmić gościom, że wesele odbędzie się na świeżym powietrzu, zasugerować odpowiedni ubiór oraz zabranie ze sobą ciepłego okrycia.

Spichlerz Wąsowo – idealne miejsce na organizacje wesela

Spichlerz Wasowo Wesele Imprezy Noclegi Kuchnia 237

Od przedwczesnej wiosny aż do późnej jesieni natura tworzy najpiękniejsze tło dla uroczystości pełnej miłości. Wesele w plenerze ma wiele zalet – na łonie natury Goście czują się swobodniej, stoły umieszczone pod gołym niebem sprzyjają miłym rozmowom i szalonej, niezapomnianej zabawie do białego rana. Wyjątkowe, wyodrębnione miejsce, wkomponowane w krajobraz pięknej zielonej natury zagwarantują godne miejsce zrealizowania uroczystości ślubnej. Sceneria na wesele w plenerze tworzona jest wg indywidualnych uwag Pary Młodej.

Podsumowanie

Spichlerz Wasowo Wesele Imprezy Noclegi Kuchnia 100

Jesteśmy również otwarci na Państwa sugestie i pomysły. Menu układamy pod kątem Państwa indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania ze szczegółową ofertą. Jeśli wciąż nie podjęliście decyzji, gdzie odbędzie się Wasze przyjęcie weselne, zwróćcie się do nas – a spełnimy Wasze marzenia w organizacji idealnego ślubu.

Może Ci się spodobać