Organizacja wesela w plenerze – jakie są zalety?

autor Spichlerz Wąsowo
0 komentarze
Spichlerz Wasowo Wesele Imprezy Noclegi Kuchnia 037

Dlaczego warto zorganizować wesele w plenerze? Jakie są zalety takiego rozwiązania i kto powinien się na nie zdecydować? Przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się, jak zorganizować wesele oraz ślub w plenerze np. w stylu rustykalnym czy boho. Podpowiemy Ci, czym należy kierować się przy organizacji takiego wydarzenia? Sprawdź, jak zorganizować niezapomniane wesele w plenerze. 

Wesele w plenerze – zabawne i łatwe do zorganizowania

Jeżeli pragniecie, aby Wasze wesele było wyjątkowe i gustowne, serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej usługi, jaką jest kompleksowa i profesjonalna organizacja wesela w plenerze. Wśród śpiewu ptaków, rozkwitających kwiatów oraz pięknej zielonej naturze, miłość można wyznać sobie na wiele sposobów, ale ślubne „tak” zasługuje na wyjątkową chwilę. Ślub w plenerze to wydarzenie wyjątkowe i spektakularne. Zorganizujemy Wasze wesele w bajkowej scenerii, która nada blasku i kolorytu ich wyjątkowemu dniu. Dlaczego nie oderwać się od ślubów tradycyjnych i zamkniętych? Dlaczego nie zabrać swojej uroczystości na plażę, na otwartą okolicę lub po prostu gdzieś na trawniku? Spichlerz Wąsowo Wesele Imprezy Noclegi Ślub w Plenerze Poznań i Okolice

Wesele w plenerze – miejsce na organizację imprezy

Wesela w plenerze dają gościom swobodę poruszania się po terenie wesela i czerpania radości ze wszystkiego, co ma do zaoferowania. Co więcej, mogą znacznie lepiej cieszyć się pogodą, zwłaszcza słońcem i wiatrem. Letnie motywy weselne mogą być zabawne, ale musisz zadbać o to, aby Twoi goście poczuli się tak komfortowo, jak tylko to możliwe. Musisz zapewnić im schronienie i sporządzić plany awaryjne na wypadek deszczu lub burzy. Gdy już je to zorganizujesz, możesz przejść do dekoracji i aranżacji. Motywy outdoorowe pasują najbardziej do lata. To wtedy masz dobrą pogodę. Jest to czas, kiedy kwitną kwiaty i ludzie chcieliby być na zewnątrz. Aby jak najlepiej wykorzystać ten motyw, musisz bardzo starannie zorganizować swój wystrój. Dekoracja, którą umieścisz na imprezie, musi być odpowiednia, aby goście mogli świętować to wydarzenie razem z Tobą.

Dekoracje wesela i ślubu w plenerze

Lato to najlepszy czas na wesela na dworze. Są one uważane za zwykłe wesela i nie niosą zbyt wiele elegancji i wspaniałości formalnych ślubów. Najlepsze kolory do noszenia to jasne, takie jak czerwony, żółty i zielony. Możesz nosić tropikalną koszulę lub afrykański nadruk na suknię ślubną. Możesz również mieć swój ślub w ogrodzie botanicznym. Miejsce to będzie spełniało trzy użyteczne funkcje – posłuży jako miejsce na wesele,i świetne tło do zdjęć. Daje to również gościom swobodę cieszenia się przyrodą i swobodnego poruszania się po miejscu. Letnie wesela są świetne. Niezależnie od tego, czy są organizowane na wsi, czy w centrum miasta, zapewniają gościom i gospodarzowi możliwość obcowania z naturą i cieszenia się wszystkim, co ma do zaoferowania w sezonie.

Przyjęcie weselne wśród urokliwej i zielonej natury

Spichlerz Wąsowo Wesele Imprezy Noclegi Przyjęcia Okolicznościowe Weselne na Wsi w Plenerze Wielkopolska Coraz częściej wybieranym trendem jest organizacja przyjęcia weselnego w miejscu, które ma urokliwy ogród, zagrodę lub zadbany i zielony teren. W takim przypadku na życzenie Państwa Młodych organizujemy przyjęcie weselne w plenerze, co podoba się Gościom. Tak zorganizowane wesele sprzyja świetnej zabawie, jak i przyjemnym konwersacjom na świeżym powietrzu. Powody te sprawiają, że nasz Spichlerz Wąsowo cieszy się coraz większym powodzeniem w okolicach Poznania i Wielkopolsce. Organizowane przez nas wesela w plenerze są niezwykle niezapomniane, magiczne i malownicze. Goście bawiący się na świeżym powietrzu w blasku światła świec i lampionów, a także wśród zachwycających dekoracji kwiatowych, zapamiętają takie wesele na bardzo długo. Matka Natura z pewnością ma do zaoferowania wiele wspaniałych miejsc, które są idealnym miejscem na przyjęcie na świeżym powietrzu. Jeśli masz ograniczony budżet, najłatwiejszym miejscem na takie przyjęcie jest ogródek lub dom członka rodziny. Dzięki odpowiednim dekoracjom i nastrojowi możesz stworzyć wspaniały i elegancki klimat na podwórku. Miejsca weselne na świeżym powietrzu, które wymagają więcej planowania z Twojej strony, obejmują farmę lub posiadłość, ogród, plażę, posiadłość nad jeziorem, las lub góry. Planowanie ślubu poza domem daje Ci możliwość poznania egzotycznych plenerów na ceremonię i przyjęcie.

Ślub w plenerze o czym należy pamiętać?

Spichlerz Wasowo Przyjęcia Weselne w Plenerze Śluby Imprezy Noclegi Menu Weselne Lista Gości Poznań i Okolice Pogoda jest rzeczą na którą niestety nie mamy wpływu, jednak są sposoby, by przygotować się na każdą ewentualność. Organizując przyjęcie weselne w plenerze, bierzemy pod uwagę pogodę i w razie jej nagłej zmiany zajmujemy się przenoszeniem przyjęcia z miejsca w plenerze na salę. Proponujemy na etapie zaproszeń oznajmić gościom, że wesele odbędzie się na świeżym powietrzu, zasugerować odpowiedni ubiór oraz zabranie ze sobą ciepłego okrycia. Decydując się na menu na przyjęcie weselne w plenerze, musisz zdecydować, czy chcesz zatrudnić profesjonalną firmę cateringową, czy wolisz samodzielnie zapewnić jedzenie. Możesz również zorganizować przyjęcie w stylu potluck, jeśli jest to mały ślub. Firma cateringowa może zająć się każdym szczegółem obsługi gastronomicznej i sprzątania, ale może to być kosztowne. Upewnij się, że nic, co łatwo się psuje, nie jest podawane na wypadek wzrostu temperatury i poproś firmę cateringową o użycie kremówki do polewania ciasta, ponieważ jest gładka, trwała i nie psuje się jak maślanka. Niektóre rzeczy, które możesz chcieć umieścić na swojej liście rzeczy do zrobienia, obejmują znalezienie altanki lub namiotu do wynajęcia i potwierdzenie daty wynajmu, wypożyczenie stołów i krzeseł, wynajęcie zespołu na żywo lub DJ-a oraz bycie na bieżąco z warunkami pogodowymi. Niezbędne przedmioty, które musisz zdobyć na przyjęcie w plenerze to oświetlenie i dekoracje. Światła są koniecznością, jeśli planujesz świętować do zachodu słońca. Jeśli masz duży ślub, dobrze jest zostawić to profesjonalistom, aby zawiesili światła. Dekoracje muszą być odporne na wiatr, więc upewnij się, że obrusy są odpowiednio dobrane pod rożną pogodę. Będziesz także chciał zrobić wszystko, aby zapewnić gościom komfort. Jeśli pogoda jest nieco zimna, zapewnij lampy grzewcze, aby goście mogli się rozgrzać.

Spichlerz Wąsowo – idealne miejsce na organizacje wesela

Spichlerz Wąsowo Wesele Imprezy Ceremonie Ślubne Wielkopolska Okolice Poznania Od przedwczesnej wiosny aż do późnej jesieni natura tworzy najpiękniejsze tło dla uroczystości pełnej miłości. Wesele w plenerze ma wiele zalet – na łonie natury Goście czują się swobodniej, stoły umieszczone pod gołym niebem sprzyjają miłym rozmowom i szalonej, niezapomnianej zabawie do białego rana. Wyjątkowe, wyodrębnione miejsce, wkomponowane w krajobraz pięknej zielonej natury zagwarantują godne miejsce zrealizowania uroczystości ślubnej. Sceneria na wesele w plenerze tworzona jest wg indywidualnych uwag Pary Młodej. Organizacja wesela w plenerze niesie ze sobą wiele korzyści. Przyjęcie na świeżym powietrzu może zaoszczędzić sporo pieniędzy, może sprawić, że wesele będzie o wiele bardziej malownicze, a także znacznie ułatwi dekorowanie. Oto kilka świetnych pomysłów, które wyeliminują kłopoty i pomogą w spełnieniu marzeń wesela w plenerze. Ogólnie rzecz biorąc, imprezy na świeżym powietrzu pozwalają na znacznie większą kreatywność i zapewniają znacznie bardziej relaksującą oprawę niż typowe przyjęcia w pomieszczeniach. Trzeba jednak poczynić niezbędne przygotowania, aby odbiór przebiegał sprawnie i mieć plan awaryjny na wypadek złej pogody. Zaleca się sporządzenie listy rzeczy do zrobienia, aby planowanie przyjęcia weselnego w plenerze było bezproblemowe. Miejsca przyjęć weselnych na dworze stanowią doskonałą oprawę dla wspaniałych zdjęć ślubnych. Niezależnie od tego, czy chcesz ożenić się na plaży o zachodzie słońca, czy złożyć przysięgę pośród zmieniających się kolorów jesiennych liści, pamiętaj, aby uchwycić te niezapomniane chwile w aparacie. Najlepiej jest zatrudnić profesjonalnego fotografa, ale jeśli masz napięty budżet, możesz również zostawić aparat na każdym stole i poprosić gości o zrobienie zdjęć. Kiedy już masz to wszystko spraw, aby Twój ślub był jedyny w swoim rodzaju, jak Twoja miłość i zaoszczędź mnóstwo pieniędzy, planując przyjęcie na świeżym powietrzu. Przyjęcie weselne w plenerze wnosi do Twojego wesela element naturalnego piękna i zapewnia swobodną atmosferę zarówno Tobie, jak i Twoim gościom. Skorzystaj z tych pomysłów, aby zaplanowanie wymarzonego przyjęcia na świeżym powietrzu było bezproblemowe.

Wesele i ślub w plenerze? Dlaczego nie!

Jesteśmy również otwarci na Państwa sugestie i pomysły. Menu układamy pod kątem Państwa indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania ze szczegółową ofertą. Jeśli wciąż nie podjęliście decyzji, gdzie odbędzie się Wasze przyjęcie weselne, zwróćcie się do nas – a spełnimy Wasze marzenia w organizacji idealnego ślubu.

Może Ci się spodobać